Způsoby doručení a doprava

 

LucyTo.cz nabízí několik způsobů doručení pro své zákazníky. Při objednávce od 3000 Kč je doprava po celé ČR ZDARMA!

 

Možnosti doručení:

DPD – po předání balíčku do přepravy Vás dopravce kontaktuje prostřednictvím SMS nebo e-mailu s informací, v jakém termínu a čase bude balíček doručen. Pokud Vás dopravce nezastihne, pokusí se o doručení následující den. V den předání balíčků dopravci Vás informujeme prostřednictvím SMS.

Sledování zásilky naleznete zde: https://www.dpd.com/cz_osobnibalicek?mode=deliver#

Česká Pošta-Balík do ruky – po předání balíčku do přepravy Vás Česká pošta kontaktuje prostřednictvím SMS nebo e-mailu s informací, v jakém termínu a čase bude balíček doručen. Pokud se balíček nepodaří doručit, uloží pošta balíček na nejbližší pobočku. Do 7 dnů si lze balíček vyzvednout, tuto dobu si můžete prodloužit až na 15 dní. Čas, termín, popřípadě termín prodloužení si můžete nastavit na stránkách české pošty, kde můžete i sledovat putování zásilky. V den předání balíčků dopravci Vás informujeme prostřednictvím SMS.

Sledování zásilky naleznete zde: https://www.postaonline.cz/trackandtrace

Zásilkovna – balíček si můžete vyzvednout na Vámi zvolené pobočce, tak aby to bylo pro Vás co nejpohodlnější a to do 7 dnů (na výběr je více než 905 odběrných míst). Vyčkejte na informační SMS, e-mail, že je balíček připraven k vyzvednutí. V den předání balíčků dopravci Vás informujeme prostřednictvím SMS

Osobní odběr – prodejna Hálkova 1639/4, Nové Město - 120 00, Praha 2 (ZDARMA). Vyčkejte na informační SMS, email, že je balíček připraven na prodejně k vyzvednutí. (Po-Čt 12:00-18:00, Pá 12:00-17:00 hod.)

 

Vážení zákazníci, při převzetí zboží od přepravce si zkontrolujte neporušenost obalů zboží a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně oznámíte přepravci. V případě shledání porušení obalu svědčícího o neoprávněném vniknutí do zásilky. V tomto případě nemusíte zásilku od přepravce převzít a sepíšete s dopravcem protokol.

V případě, že je z důvodů na straně kupujícího nutno zboží doručovat opakovaně nebo jiným způsobem, než bylo uvedeno v objednávce, je kupující povinen uhradit náklady spojené s opakovaným doručováním zboží, resp. náklady spojené s jiným způsobem doručení.

0 ks
Košík: 0
0 ks