LucyTo je malobochodní autorizovaný prodejce se zameřením na značkové spodní prádlo a oblečení pro muže a ženy nabízející sortiment značek Calvin Klein, Tommy Hilfiger, Ralph Lauren, Diesel, Selmark, Werso a Lisca.

Na Českém trhu působíme celkem krátce, a to od roku 2017. I za tuto poměrně krátkou dobu se nám podařilo získat mnoho spokojených zákazníků, kteří si nás oblíbili pro bohatou nabídku sortimentu, kvalitu služeb a rychlé dodání.

V roce 2017 jsme otevřeli naši první kamennou prodejnu v Praze Korunní 1972/121, Praha 3 - Vinohrady a o půl roku později jsme začali pracovat na spuštění e-shopu www.lucyto.cz, kde jsme rozšířili naši nabídku o stovky nových produktů, sortiment se snažíme i nadále rozšiřovat. Naleznete u nás nejnovější kolekce či limitované edice prádla, oblečení a doplňků.

Díky stále novým i stálým zákazníkům, kteří se k nám rádi vracejí se LucyTo v tomto roce rozhodlo, že společnost rozšíří o další pobobočku, showroom o rozloze 200 m2 v Praze u I.P Pavlova Hálkova 1639/4 Praha 2, Nové Město, PSČ 120 00, kde si zákazníci mohou vybrat a vyzkoušet veškerý sortiment, který je na e-shopu nabízen. Klademe velký důraz na osobní přístup ke každému zákazníkovi. Na obou našich pobočkách Vám rádi poradíme s výběrem, ženám poradíme, jak si vybrat správnou velikost podprsenky.

Kam směřujeme?

Naše filozofie je spokojený zákazník, nabízet kvalitní sortiment, nové kolekce, které nám chodí každý měsíc a služby, které udělají z Vašeho nákupu radost pro Vás a Vaše blízké.

0 ks
Košík: 0
0 ks