Vydělávejte s námi

Vydělávejte na doporučování!
 

Vážený zákazníku, rádi vás opět vidíme na našem e-shopu. Máme pro vás skvělé novinky.  Líbí se vám naše produkty a e-shop často doporučujete? Teď na tom můžete i vydělat:

 

Maffiliate.me

 

Prostřednictvím programu Maffiliate.me, do kterého jsme se zapojili, se s vámi rozdělíme o část našeho výdělku. A jak na to? Pošlete odkaz na kterýkoli z našich produktů přes tlačítko s logem Maffiliate. Pokud u nás někdo přes tento link nakoupí, dostanete zpět do vaší Maffiliate peněženky až 9,6% z ceny zakoupeného produktu.

Jak postupovat, když chcete sdílet a vydělávat?

  1. Vyberte produkt, který chcete doporučit
  2. Klikněte na tlačítko s logem Maffiliate 
  3. Nasdílejte produkt přes svou oblíbenou síť vašim známým
  4. Sledujte, jak vyděláváte na provizích

 

Jak si nechat vyplatit provizi?

Teď, když jste nasdíleli naše produkty, už zbývá jen sledovat stav vaší Maffiliate peněženky.

Do svého účtu se přihlásíte na adrese maffiliate.me. Pokud nasbíráte do peněženky odměny v celkové výši 500 Kč, můžete si tyto peníze nechat vyplatit přímo na váš účet.

Maffiliate.me je externí služba – nový způsob odměňování věrných zákazníků. Kromě našeho e-shopu ho proto najdete také na řadě dalších. Provize z jednotlivých e-shopů se vám pak ve vaší Maffiliate peněžence sčítají, takže hranice k vyplacení můžete dosáhnout doporučováním nejen z našeho, ale také z dalších e-shopů zapojených do programu.

 

Víc o programu Maffiliate.me najdete na stránkách programu maffiliate.me.

 

Nezapomeňte, že se jedná o zdanitelný příjem a své výdělky byste měli zahrnout do vašeho daňového přiznání. Doklad vám vystavíme při vyplacení provize.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz